Hakkımızda

Bozcaada'da ucuz pansiyon, Gürkol Pansiyon

Bozcaada'nın ilk turizm işletmelerinden biri olan GÜRKOL PANSİYON, 1990 yılında faaliyetine Cumhuriyet Mahallesi Meserret Sokak numara 1'de başlamış olup o günden beri Bozcaada turizmine hizmet vermektedir.

Bozcaada'nın bağcılıkla uğraşan köklü ailelerinden olan Gürkol Ailesinden Halit Gürkol tarafından işletilmekte. Zamanında Halit Bey'in Babaannesinin evi olan bu pansiyon, şu anda 8 odasıyla Ada'ya gelen konuklarını ağırlamaya devam ediyor.

Sadece konaklama hizmeti sunan bu pansiyonda kalmak, sizde kendinizi bir ada evinde misafir ediliyormuş hissi uyandıracak. Sıcak suyu ve tüm odalarında banyo, tuvalet ve mini buzdolabı bulunan bu şirin ada pansiyonu tam merkezde olup iskeleye, restoran ve kafelere yürüyüş mesafesinde. Ayrıca tipik bir ada sokağının köşe başında. Kapısından çıktığınız anda kendinizi ada yaşamının içinde bulacaksınız. Komşu teyzeyle merhabalaşıp biraz yürüyünce mütevazi bir ada restoranına rastlayacaksınız. İlerideki fırından atıştırmalık bir şeyler alıp hediyelik eşya satan adalı hanımların tezgahlarına göz gezdireceksiniz.


Bozcaada'da uygun fiyatlı bir aile pansiyonu, Gürkol Pansiyon
Bozcaada'da uygun fiyatlı bir aile pansiyonu, Gürkol Pansiyon